SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 322

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

ALEKHINE'S GUNSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png 
Studená válka z pohledu třetí osoby.
Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/alekhine.jpg


Jmenuje se (za nás trochu nešťastně) Alekhine’s Gun, ale trefnější by byl název Death to Spies 3. Obě hry má na svědomí stejný vývojář, a taky jejich náplň je víceméně identická. I tady jste agentem operujícím na nepřátelském území. Liší se ovšem doba. Z 2. světové války se v Alekhine’s Gun přesuneme do šedesátých let dvacátého století, kdy napětí mezi Východem a Západem málem vyvrcholilo v jaderný konflikt. Vy celé dění sledujete, a hlavně ovlivňujete symbolicky z perspektivy bývalého agenta KGB, který pracuje pro CIA.
Když si na chvíli odmyslíme historické kulisy, politickou zápletku a Alekhinovovy husté kadeře, tak nám zůstane… Hitman. Legendární stealth série od IO Interactive byla vývojářům evidentně velkým vzorem. Z Hitmana okopírovali vše, co se okopírovat dalo. Výběrem zbraní před misí počínaje, vraždícími technikami rozhodně nekonče.
Těší nás, že si po vzoru Hitmana vývojáři troufli i na koncept otevřených levelů. Základem účinné taktiky je sledování. Kudy chodí stráže, co dělá potenciální oběť. Přitom přemýšlíte, jak co nejelegantněji splnit úkol. Cest k úspěšnému dokončení je vždy několik, takže se můžete pořádně vyřádit. K cíli se můžete prostřílet nebo proplížit a atentát narafičit jako nehodu.
Ve svém arzenálu máte pistoli s tlumičem, ale také škrtící strunu nebo třeba jed. Invenci se meze nekladou. Pokud vás bavil Hitman, tak vás bude bavit i Alekhin. I když originál je jen jeden!

 

DEATH TO SPIES 2: MOMENT OF TRUTH
Zpátky do 2. světové!

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/header.jpg

 

Doufáme, že už jste stihli dohrát Death to Spies z minulého čísla, protože pro vás máme další nášup! Death to Spies 2: Moment of Truth přináší především nové mise, ve kterých se coby agent ruské kontrarozvědky Smerš podíváte do Anglie, Spojených států, ale i na území bývalého Sovětského svazu. V jedné misi dokonce zavítáte na jakési české letiště.
Úkoly zůstávají víceméně stejné: ukradni dokumenty, spáchej atentát, sabotuj německou mašinerii. Mise jsou zasazeny do otevřeného prostředí, ale prostoru pro improvizaci tu moc není. Pokud se odchýlíte od svého plánu a uděláte chybu, hra vás potrestá stejně krutě, jako skutečný Smerš „trestal“ selhání sovětských vojáků na frontě. Laťka obtížnosti je nastavena nezvykle vysoko.
Druhý díl Death to Spies dostal do vínku také řadu vylepšení, a to jak herních, tak i technických. Vývojáři zapracovali na animacích, přidali do hry podporu vyšších rozlišení, HDR, i realističtější stíny. Výsledkem je vůbec nejlepší díl série Death to Spies (do které řadíme i Alekhine’s Gun).KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 321 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.