PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 323

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

CONGLOMERATE 451Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/linux.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png
Kdyby byl Cyberpunk 2077 dungeon crawlerem…..
Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/conglomerate-451-cover-nahled.jpg

 

Dohráli jste Cyberpunk 2077 a chcete víc? Než naši polští sousedé vydají slíbená DLC, tak si můžete krátit čas hraním Conglomerate 451. Taky kyberpunk, taky RPG! I když tentokrát máte před sebou starý dobrý dungeon crawler.
Hned zkraje musíme pochválit vývojáře za to, jak si vyhráli s RPG systémem. Máte tu augmentace, perky i mutace. Samozřejmostí je také vylepšování výzbroje a výstroje. K dočasnému boostu postavy pak slouží drogy, ale pozor, ať to nepřeženete! I v cyberpunkové fikci platí, že drogy jsou špatné a mohou vést k permanentnímu poškození postavy. Obdobný efekt mohou mít i zranění, a pokud vám náhodou někdo agenta odkrágluje, máte smůlu. Váš vypiplaný vojáček už se neprobudí!
Jednotlivé mise jsou založeny hlavně na boji. Budete prozkoumávat neonem osvícené ulice, stylové kanceláře i temná zákoutí, a na každém kroku na vás vybafne některý z typických obyvatel kyberpunkových světů. Připravte se na to, že potkáte spoustu futuristických nindžů, augmentovaných dobrmanů a něco-jako-zombíků. K tomu všemu vyprávění o zlých korporacích, které si dělají, co chtějí… No prostě kyberpunk jak augmentovaný!

 

MEN OF WAR: ASSAULT SQUAD 2 - COLD WAR
Studená válka jako RTS .

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/mow2.png

 

Druhou světovou jsme už na počítači vybojovali mnohokrát. Zažili jsme nejslavnější i méně známé bitvy a některé dokonce z různých perspektiv. Zato konflikty studené války jsou mezi strategiemi zastoupeny podstatně skromněji. Hry jako Men of War: Assault Squad 2 - Cold War proto vítáme s otevřenou náručí.
Nebudeme vám mazat med kolem pusy. V jádru je to tatáž strategie, jakou už jsme vám nabídli před několika čísly v podobě Men of War: Assault Squad 2 (vývojáři dokonce zrecyklovali některé zbraně a techniku). Svým kurzorem povedete do boje celé roty, ale i specializované jednotky. A nejen pěchotu, pod svým velením budete mít i artilerii, piloty helikoptér či stíhaček, nebo tankisty.
Klasické mise tentokrát nahradilo něco, čemu vývojáři říkají dynamická kampaň. Jednotlivé operace jsou do jisté míry náhodně generované, což sice prodlužuje životnost hry (nepřátelé jsou pokaždé jinde, takže musíte volit jinou strategii), ale ze hry zmizel jakýkoliv příběh, nemluvě o iluzi rekonstrukce skutečné bitvy. Větší důraz je kladen na multiplayer. V nabídce najdete kooperativní i kompetitivní módy včetně vlajek nebo dobývání strategických území.KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 323 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.