PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 328

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

DRIVE 4 SURVIVALSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png

Jízda o přežití!


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/maxresdefault.jpg

 

Díky survival hrám jsme se už podívali na tropický ostrov plný ne zrovna přátelských domorodců, do pravěku, pod vodu, do postapokalyptické pustiny prolezlé zombiemi nebo třeba do zamrzlé kanadské divočiny. Česká hra Drive 4 Survival je takovým mixem všeho zmíněného. Vezme nás do zamrzlé pustiny, kde na nás kromě mrazu, hladu a žízně budou trápit také divoká zvířata, bandité, a dokonce i zombíci. Naštěstí na to přežívání nebudete sami, k dispozici máte auto, se kterým můžete rychle a relativně bezpečně brázdit rozlehlý herní svět. Podmínkou je, že máte v nádrži dostatek benzinu a potřebné součástky na opravu auta.
Pokud přežijete dostatečně dlouho, budete mít aut hned několik, a dokonce si budete moci vyrábět vehikly vlastní. Garáž je vaším útočištěm a základnou, odkud se vydáváte na nebezpečné výpravy. Klidně si ale můžete postavit nový dům jinde. Nebo třeba jen malou chatku se zahrádkou pro víkendový relax v přírodě. A pokud je právě prvek budování a stavění tím, co vás na hře láká nejvíce, tak si můžete pustit kreativní mód a pustit nepřátele z hlavy.
Jak vidíte, Drive 4 Survival je komplexní hra, která vás zabaví na desítky hodin. A přitom zatím vyšla jen v rámci předběžného přístupu, takže se dá předpokládat, že do vydání plné verze ještě výrazně nabobtná.

THE WILD AGESoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png
Strategie na pohodu

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/The-Wild-Age14.jpg


Když se řekne „strategická hra“, co si představíte? Obléhání hradu ve Strongholdu? Taktické přestřelky v XCOM 2? Nebo snad zírání do mapy v Europa Universalis? Česká hra The Wild Age je něčím úplně jiným, přesto naplňuje definici strategie. Jedná se o vyloženě odpočinkovou záležitost, ve které coby panovník cestujete sem a tam po lineárním ostrůvku a zadáváte úkoly svým poddaným. Jako motivace slouží zlaťáky, ovšem váček s mincemi není bezedný, a tak si nejprve musíte zajistit nějaký příjem.
Najmete vesničany, rozdáte jim práci, postavíte klíčové budovy… No prostě Micromanagement: The Game. Ultimátním cílem je pak založení osady, která se o sebe dokáže postarat a kterou neohrozí ani pravidelné nájezdy goblinů.
Jakmile se vám to povede, přesouváte se na další ostrůvek. Každý ostrov je trochu jiný a liší se i úkoly, jejichž splnění vás přiblíží k cíli. Další zpestření představuje editor hrdinů. Můžete si zvolit nejen avatara, ale i mounta. Není to jen věcí image, různé třídy a „dopravní prostředky“ mají i různé vlastnosti.
Pokud vám popis připomněl „klasiku“ Kingdom, tak se můžete pochvalně poplácat po ramenou. Autor The Wild Age inspiraci přiznává, o klon se ale nejedná. Kromě třetího rozměru vnesl do osvědčeného konceptu celou řadu nových herních prvků. Vyzkoušejte a uvidíte!


 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.