PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 327

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

GALAXY TRUCKERSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png
Legendární česká deskovka, kterou si užijete i v singlu!
Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/galaxy trucker.jpg

 

Pokud váš zájem o deskovky sahá dál než ke Člověče, nezlob se!, tak je dost pravděpodobné, že Galaxy Trucker už znáte. V legendární deskové hře Vlaadi Chvátila si vyzkoušíte roli námezdního pilota meziplanetárního plavidla, poskládaného z instalatérských trubek a dalšího odpadu.
Stavěním lodi začíná každá mise. Hráč si musí dávat pozor nejen na to, aby díly pasovaly, ale také aby měl na své lodi vše potřebné. Zbraně na obranu proti pirátům, skladovací prostory, štíty proti meteoritům, kabiny pro posádku… a hlavně nezapomenout na tryskové motory!
Během konstrukce si můžete prohlédnout část akčních karet, které určují, co vás na vaší výpravě potká, a tomu přizpůsobit design plavidla. Zároveň vás ale tlačí čas. Jakmile dokončí svou loď první hráč, startuje odpočet a za moment se vylétává (ať už jste ready, nebo ne).
Následuje fáze, ve které postupně obracíte karty. Tady se ukáže, jak dobře jste se připravili. Budete se bránit útokům, prozkoumávat vraky lodí nebo třeba vyzvedávat náklad. Komu se podaří dorazit do cíle s největším počtem kreditů, ten vyhrává. Kredity dostáváte jako odměnu, například za dovezený náklad, za pozici v cílové rovince, zároveň je můžete ztratit při poškození lodi a tak podobně.
To jsou ve zkratce pravidla deskovky. Nechápete? Nevadí, součástí hry je interaktivní tutoriál, kde si lze vše během pár minut osahat. Pak už nic nebrání tomu, abyste se vydali do vesmíru. Ať už v rámci hry s přáteli, s online soupeři nebo s počítačem. K dispozici je dokonce i singleplayerová kampaň, která zpestřuje jednotlivé hry questy a často vtipnými dialogy s vesmírnými exoty. Přidaná hodnota – i pro hráče, co už doma mají deskovku.
A je tu ještě jeden bonus. PC verze, kterou vám přinášíme ve formě Steam klíče, obsahuje také rozšíření Mimozemské technologie, s více než čtyřicítkou výzev pro jednoho hráče, novými dílky, mimozemšťany a mimo jiné také speciální multiplayerovou misí. 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.