PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 325

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

FEUDAL ALLOYSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png
Skvělá česká metroidvania
Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/feudal-alloy-nahled.jpg

 

Co se vám vybaví, když se řekne „středověk“? Rytíři? Princezny? Honosné hrady? Nebo snad nenáviděná dějepisářka z vašich školních let? Kreativním mozkům z českého dua Attu Games se vybavili překvapivě roboti a ryby. Právě robot řízený rybou je totiž hrdinou jejich zatím poslední hry Feudal Alloy. Další postavy alternativně středověkého dobrodružství jsou neméně podivné, ale i díky tomu je radost objevovat ručně kreslený svět!
Z obrázků by se Feudal Alloy mohla jevit jako triviální akční skákačka, ve skutečnosti je to metroidvania s RPG systémem. Svého plechového hrdinu si můžete vylepšovat čipy, které mu dodají nové schopnosti a útoky. Časem se tak naučíte dvojitý skok, dash nebo třeba elektrický výboj. Měnit samozřejmě můžete také výstroj a zbraně. Zprvu jednoduché souboje díky tomu dostanou novou šťávu.
Výprava do alternativního středověku, který páchne rybinou a vyjetým olejem, zabere solidních deset hodin čistého času. Díky rozsáhlému originálnímu světu a RPG prvkům vám to uteče jak voda z prasklého akvárka.

 

PRÉMIUM KÓD PRO WORLD OF TANKS: BLITZ
Tank AC-1 Sentinel a účet Premium na tři dny!

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/WoT_Blitz.jpg

 

Tentokrát pro vás máme namísto druhé hry bonusový kód pro světově populární hru World of Tanks: Blitz, kterou si můžete stáhnout zdarma nejen na mobily s iOS a Androidem, ale také na PC a Nintendo Switch. Jedná se o arkádovější verzi PvP tanků s mapami, inspirovanými bojišti 2. světové války, a s naprosto bezkonkureční nabídkou bojové techniky. Tanky se počítají na stovky a liší se nejen vzhledem, ale hlavně výzbrojí a vlastnostmi. Každý se hodí pro jinou taktiku boje. A navíc se dají upgradovat!
My pro vás máme britský střední tank IV. úrovně AC-1 Sentinel, který vyniká rychlým zaměřováním a nabíjením, vysokou kadencí střelby a nízkou vahou. Stačí aktivovat kód a je váš. Kromě toho získáte účet Premium na tři dny, který garantuje bonus 50 % k získaným zkušenostem a kreditům za každou bitvu, stylovou animovanou garáž a přístup k vzácné kamufláži Nesporná výhoda. Kdybyste si tank a Premium měli kupovat, tak vás vyjdou na 1500 zlaťáků (zhruba 150 Kč). Se SCORE je máte zdarma! Ale pozor, kód platí do 30. června 2021, tak zbytečně neváhejte.

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.