PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 326

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

KING'S BOUNTY: COLLECTOR'S PACKSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png
Jeden Steam kód, pět her, stovky hodin strategické zábavy
Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/headerkb.jpg

 

Premiéra King’s Bounty II je za dveřmi, a tak jsme si řekli, že by nebylo od věci připomenout si první díl a s ním i všechny ty samostatné datadisky, co za posledních deset let vyšly. Dohromady zábava tak na 300 hodin, čili do srpnového vydání dvojky tak akorát!
Collector’s Pack, který si vyzvednete na stránkách score.cz, obsahuje většinu z dosud vydaných King’s Bounty her. Základem všeho je Legenda, která odstartovala renesanci série King’s Bounty (úplně první hra vyšla už 1990). Seznámíte se tu s magickým světem Endorie, ale hlavně se základními principy hry. King’s Bounty se podobně jako Heroes of Might and Magic skládá ze dvou částí. Z dobrodružné, kde se můžete pohybovat volně po světě, a bojové, ve které jste limitováni nejen prostorem arény, ale hlavně tahy.
King’s Bounty: Armored Princess se odehrává deset let po událostech Legendy. Rytíře vystřídá hrdinka, co má ochočeného draka a jezdí na Pegasovi. Zavítáte také do nového světa Teana, kde potkáte mimo jiné i novou nepřátelskou rasu krvelačných ještěrů. Kromě nového obsahu, pokračování přineslo i nové herní prvky a vylepšení stávající mechanismů.
Crossworlds je pokračováním Armored Princess a obsahuje mimo jiné rozšíření původní kampaně. Warriors of the North, další z četných datadisků, přesouvá boj na území Vikingů. Za jednoho takového si i zahrajete a vašimi nepřáteli budou hordy nemrtvých. Toto pokračování obohacuje systém kouzel o runovou magii a vylepšuje systém dovedností. A naši nabídku uzavírá vikingská kampaň Ice and Fire s novou lokací, dvěma rasami, desítkami typů nepřátel a mimo jiné také se systémem skillů pro hráčovy jednotky.
Toť vše! Pět her v jednom kódu a většina dokonce v češtině.

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.