MARVO - M655
MARVO - MIC-06

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 359

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

SHADOWS: AWAKENINGSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png

Dannyho parťáci vykradli Commandos.


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/SHADOWS AWAKENING.jpg

 

V akčních erpégéčkách obvykle démony kosíme po stovkách, v tomto se ale jedním takovým démonem stanete. Hrdinou diablovky od slovenských Games Farm je totiž děsivý Požírač duší, což s sebou přináší nejen zajímavou zápletku, ale především originální herní prvky. Hráč se pohybuje ve dvou dimenzích – ve světě živých a mrtvých. V naší realitě ovládáte některého z hrdinů, jehož duši jste pozřeli, zatímco v temném světě mrtvých máte podobu samotného démona. Mezi oběma dimenzemi se dá kdykoliv přepnout a někdy se bez toho doslova nepohnete.

Představte si situaci, kdy zabijete nepřítele a on vzápětí vstane z mrtvých. Zabijete ho znovu – a opět ožije. Co s tím? Přepnutí do jiné dimenze poradí, jak na nesmrtelného nepřítele vyzrát. Uvidíte, že dotyčného ve skutečnosti neustále oživuje démon, takže musíte nejprve vyřídit démona a teprve pak až zdánlivě nesmrtelného záporáka. O takové situace není ve hře nouze a nechybí ani interdimenzionální puzzly.

Velké výhody přináší také možnost přepínání mezi jednotlivými loutkami, jak říká démon pozřeným duším. Může se vám třeba stát, že narazíte na nepřítele, který je odolný vůči sečným zbraním. Sekáte, bodáte, ale nepřítel stále odolává. Stačí ale přepnout z bojovníka na čarodějku, poslat na záporáka pár fireballů a máte po starostech. Některé individuální schopnosti lze dokonce takticky kombinovat. Když jako čarodějka vykouzlíte démona a pak se přepnete na bojovníka, hliněný obr bude stále bojovat po vašem boku.

Shadows: Awakening zkrátka není jen další generická diablovka, ale originální akční erpégéčko s překvapením na každém kroku.

 

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 345 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   E-SHOP   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.