PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 331

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

HELLMUT: THE BADASS FROM HELLSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png 

Shoote'em up roguelike z pekla.


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/hellmut.jpg

 

Šílený vědec otevřel brány pekla a svět zachvátili démoni… Kde už jsme tenhle příběh jenom slyšeli? Jasně, DOOM! Autoři hru HellMut ze slovenského studia Volcanic inspiraci přiznávají, ale jen příběhovou! Jinak jsou to úplně odlišné hry, DOOM je FPS (kdybyste to náhodou nevěděli) a HellMut zase „zběsilá masakrózní prolízačka zatuchlých kobek“ neboli bullet hell s prvky roguelike.

Ovládáte lebku s mozkem a kusem míchy, která se ovšem může transformovat do několika originálních podob. S každou transformací přitom dostane do vínku rozdílné vlastnosti (odolnost, rychlost) a hlavně specifické útoky. Na začátku jsou k dispozici jen dvě. Krysí král střílí krysy, Spíchlotina zase kladiva nebo sebe sama. Brzy ale odemknete další, a tak máte motivaci hrát dál, i když už jste hru jednou pokořili. Naším favoritem se stala skřetí víla se zbraní v podobě kočky, co prdí duhu. Ale ničivou duhu! Další zbraně a vylepšení se samozřejmě nachází také v průběhu hry.
Každopádně strategie je pokaždé stejná: zůstat neustále v pohybu a nepustit prst ze spouště. Levely se generují náhodně, takže se jen tak neokoukají, a když už se po hodinách a hodinách kosení démonů přeci jen začnete trochu nudit, můžete zkusit další mód Gauntlet. Zde čelíte – sami nebo s parťákem v lokálním co-opu – sílícím vlnám nepřátel. Dalším módem je (svým způsobem) Tournament, který se postará o to, aby se levely v příběhové kampani generovaly podle stejného klíče. Díky tomu můžete s kamarády poměřit síly, kdo je lepší kosič démonů, a nikdo se nemůže vymlouvat na to, že mu hra vygenerovala obtížnější nepřátele.
Rip and Tear!


 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.