SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 338

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

BEAT COPSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/linux.png

Policejní akademie: The Game


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/beat cop.jpg

 

Už dlouho jsme tu neměli nějakou adventuru a snad nikdy, troufneme si říct, jsme tu neměli adventuru, jakou je Beat Cop. Ovládá se sice typicky myší jako normální klikačka, ale atypicky kurzorem navigujete po obrazovce policistu, který plní rutinní práci pochůzkáře. Rozdává pokuty špatně zaparkovaným hipísáckým dodávkám, chytá zlodějíčky, pomáhá hledat ztracené peněženky, ale občas se nachomýtne i k závažnějšímu případu. Místo inventáře máte klepeta, kvér, bloček, vysílačku a hodinky.
To, jak se hrdina v daných situacích zachová, je často na vašem rozhodnutí. Místo pokuty můžete přijmout úplatek, krádež kondomů v obchodě vyřešíte domluvou a ztracenou peněženku? Tu prostě ignorujete. Nebo ne? Vaše rozhodnutí mají vliv na to, jak vás vnímají lidé z vaší čtvrti, kde „šlapete“, místní gangy, ale i kolegové policisté. Neprávem udělená pokuta vám na reputaci nepřidá, a když vás náhodou uvidí šéf při přijímání úplatku, máte zaděláno na opravdový problém. Vaše jednání vám může otevřít, nebo naopak zavřít cestu k novým dobrodružstvím.

Beat Cop se víceméně odehrává na jedné malé ulici uprostřed Brooklynu, takže za chvilku budete vědět, kde dělají nejlepší pizzu a jakým místům se radši vyhnout. Rutinní pochůzky po malé newyorské ulici mohou znít nezáživně, a kdyby ve hře bylo skutečně jen toto, byla by asi opravdu po chvíli poněkud nudná. Naštěstí v Beat Cop hraje prim příběh o detektivovi, který byl neprávem obviněn z vraždy a degradován. Jak asi tušíte, oním zneuctěným detektivem jste vy sami. Dokážete očistit své jméno?

 

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 334 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.