PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 330

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

JETS'N'GUNS 2Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png 

Arkádová střílečka, kterou si můžete zahrát ve dvou.


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/jetsnguns2.jpg

 

První díl série Jets'n'Guns vyšel v roce 2004 a je právem považován za klasiku žánru shoot-em-up. České studio Rake in Grass se při vývoji dvojky, která vyšla v plné verzi minulý rok, evidentně řídilo heslem, proč měnit něco, co dobře funguje. Zachován zůstal „explozivní“ vizuální styl, všudypřítomná nadsázka i systém vylepšování stíhačky. Svůj stroj budete moci vybavit nejen novými zbraněmi, ale také různými štíty a vychytávkami. Některé z nich zcela změní herní styl. Díky širokým možnostem úpravy stíhačky si rádi zahrajete Jets'n'Guns 2 i vícekrát.
Pokaždé vás čeká jiný zážitek. Levely jsou rozsáhlé a plné cílů, které je radost ničit. Nejen nepřátelských letadel, ale také základen, mostů a dalších staveb, které tak krásně vybuchují!
Velkým bonusem je podpora kooperace. Ve dvou se to prostě lépe kosí! Dokonce ani nepotřebujete extra gamepad, se spoluhráčem se můžete pěkně oldschoolově podělit o klávesnici. Věříme, že spoustu z vás potěší také nízké nároky na hardware. Jets'n'Guns 2 spustíte bez problémů na slabém kancelářském noťasu – a přitom vypadá skvěle!

SUBWAY TRAIN SIMULATOR 2DSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png 

Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají!


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/subwatrain.jpg

Konečně jsme si splnili dětský sen a zkusili si řídit soupravu metra! Mohlo by se zdát, že na tom nic není, nemusíte zatáčet ani se bát, že vám cestu zkříží arogantní řidič. Stačí jen šlápnout na plyn a včas zabrzdit…
Praxe se samozřejmě od naivní představy laiků liší. V Subway Train Simulator 2D funguje systém semaforů, které musíte respektovat, a zastavit přesně tam, kde máte, také není lehké. Pokud pojedete na jistotu a budete se šourat, ztratíte drahocenný čas, a když naopak vjedete do zastávky v maximální rychlosti, hrozí, že vlak nestihnete ubrzdit.
Slovo „simulátor“ v názvu hry ale berte s nadsázkou. Ve skutečnosti jde o arkádovou hru, ve které vozíte pasažéry výměnou za zlaté mince. Penízky pak investujete buďto do otevírání nových tras, nebo do vylepšování soupravy. Můžete si koupit lepší brzdy, zvýšit akceleraci, rychlost nebo třeba staminu, která rozhoduje o tom, jak dlouho můžete jezdit.


 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.