MARVO - M519
MARVO - HG9022

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 342

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

THROUGH THE AGESSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png

Jedna z nejlepších deskovek v digitální podobě!


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/through the ages.jpg

 

Jméno Vlaada Chvátil je pojem nejen mezi příznivci deskových her, ale díky propracovaným digitálním adaptacím (a peckám od Altaru, na kterých se podílel) i her počítačových. Pokud jste ještě neměli tu čest, ve hře čísla Through the Ages se s ním seznámíte. A to doslova. Plní zde totiž roli průvodce tutoriálem, kde vás podrobně (a v češtině!) seznámí s pravidly hry.
Doporučujeme nepřeskakovat, Through the Ages není nějaké „Člověče“, ale opravdu komplexní deskovka se stovkami karet, různými typy žetonků, figurek a umělou inteligencí, která vám nic nedaruje. Ano, tuhle deskovku můžete hrát i sami. Dokonce jsou pro vás připraveny i různé scénáře, kde si otestujete rozmanité strategie a taktiky. Kromě toho nechybí ani hotseat (střídání se hráčů u jednoho PC) a online multiplayer.
A o co že v Through the Ages jde? Pravidla vysvětlovat nebudeme, to udělá autor sám. Řekneme jen, že jde o hru, kde budujete civilizaci. Od primitivních kmenů ovládaných despotou přes království, komunismus až po moderní republiky, které létají do vesmíru. Na rozdíl od Civilizace jsou tu všechny stavby, osobnosti, vynálezy i revoluční myšlenky reprezentovány kartami. Prostě stolní hra na vašem monitoru – ale bez počítání žetonů, handrkování se nad pravidly a dalších prostojů, které jsou pro večery s deskovkou typické.

INSTALACE SE PROVÁDÍ PŘES KLIENTA STEAM.

CARAVANSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/linux.png
Kojoti útočí, ale karavana táhne dál…

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/caravan.jpg

Od legendárního Prince z Persie jsme moc her zasazených do exotického Blízkého východu nehráli (včetné protiteroristické střílečky nepočítáme), takže Caravan od německých It Matters Games jsme spustili plni očekávání. Hra je to exotická nejen prostředím, do kterého byla zasazena, ale i samotnými herními mechanismy. Stanete se vůdcem karavany, který cestuje rozlehlými pouštěmi arabského poloostrova. Někdy za obchodem, jindy za úkolem, který vám zadal obyvatel některé z oáz. Nebojte se, že se budete během dlouhých cest pouští nudit. Zpestření nabízejí další cestovatelé, zříceniny starých měst, poustevníci, ale často také nepřátelé – obyčejní kojoti, ale i mýtické kreatury, se kterými se utkáte v soubojích připomínajících kámen-nůžky-papír. Nerozhoduje jen štěstí, ale také taktizování a koneckonců i vaše skilly a statistiky. Už jsme se zmínili, že Caravan je erpégéčko?


INSTALACE SE PROVÁDÍ PŘES KLIENTA GOG GALAXY. Stáhnete na GOG.com.


 

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 342 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.