XGIMI-Elfin
MARVO - M519
MARVO - HG9022

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 340

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

STATE OF MINDSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/linux.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png

Tak trochu jiný cyberpunk....


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/state of mind.jpg

 

Svět se ocitá na hraně. Nedostatek zdrojů, nemoci způsobené znečištěným vzduchem a vodou, zločin na vzestupu, válka. Vše je propojeno, sledovací zařízení jsou všudypřítomná.“ – takhle nějak si vývojáři z německého Deadalicu vysnili v roce 2018 budoucnost. Jen se sekli o pár desítek let, protože jejich dystopické sci-fi State of Mind není zasazeno do 20. let 21. století, ale začíná až v roce 2048.
Hráč se do světa blízké budoucnosti vydává jako novinář, který se málem stane obětí exploze. Po pobuzení v nemocnici zjišťuje, že mezitím zmizela jeho manželka  a dítě. Při pátrání po svých nejbližších se dostane na stopu celosvětové konspiraci…

To je asi tak vše, co vám řekneme o příběhu State of Mind! Další věta a hrozilo by, že vám prozradíme něco, co nemáme. Snad jen dodáme, že scénář je vůbec nejsilnější stránkou této adventury. Pochválit ale musíme také futuristický Berlín, který je radost prozkoumávat.
A to je vlastně hlavní náplň hry. Chodíte po světě, bavíte se s lidmi a androidy, a snažíte se najít další stopy. O klasickou klikací adventuru se ale nejedná. Sem tam sice narazíte na nějakou hádanku, ale prim hraje vyšetřování a posouvání příběhu.
Kdybychom měli hru k něčemu přirovnat, sáhneme po Detroitu. Ten byl ale na rozdíl od State of Mind v češtině. Pokud neovládáte angličtinu nebo jiný z podporovaných jazyků, tak si bohužel ukecaný sci-fi thriller moc neužijete.

INSTALACE SE PROVÁDÍ PŘES KLIENTA GOG GALAXY. Stáhnete na GOG.com.


 

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 340 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.