PŘEDPLATNÉ

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 332

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

AIR CONFLICTS: VIETNAM ULTIMATE EDITIONSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/linux.pngSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png

Arkádová letadla


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/6515_air-conflicts-vietnam.jpg

 

Na bojištích 2. světové války už jsme se, my hráči, pohybovali a krváceli nesčetněkrát, zato Vietnam, to je pro nás exotická dovolená. Schválně si zkuste vzpomenout na nějakou hru, co se odehrává v kulisách války ve Vietnamu, a není to Vietcong! Víc než pět jich nedáte…
Máme pro vás šestou. Air Conflicts: Vietnam je arkádová střílečka od slovenských Game Farm, která se odehrává v nebi nad Vietnamem. Vyzkoušíte si roli elitního amerického pilota, který je schopen usednout za knipl snad všeho, co lítá. Budete pilotovat stíhačky, vrtulníky i bombardéry. Pestrá je rovněž nabídka misí. Budete stíhat nepřátelské letouny, vysazovat vojáky, kropit nepřátele z helikoptéry nebo třeba bombardovat základny. Vše propojuje příběh o americkém patriotovi, který kdesi nad asijskou džunglí hájí hodnoty své země.
Ovládání se naučíte „za letu“ během několika prvních misí, ale pokud nesedíte u počítače poprvé, nemáte se opravdu co učit. Air Conflicts: Vietnam je opravdu čistokrevnou arkádou. Ideální hra, když máte volnou půlhodinku, a chcete si zastřílet.
Aktivací klíče ze score.cz/kody získáte Ultimate edici hry, která napravuje některé neduhy původní verze. Hře bylo nejčastěji vyčítáno, že má malé mapy a také že nepřátelé nejsou zrovna nejchytřejší. Kromě toho přináší také nový obsah v podobě dalších misí.


DIAMOND JOYCE AND THE SECRET OF CRYSTAL CAVE Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png
Hondba za diamantem.

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/title_pic.jpg

Druhá plná hra tohoto čísla je pro změnu česká. V Diamond Joyce and the Secrets of Crystal Cave od Rake in Grass budete prozkoumávat staré chrámy, jeskyně, pyramidy a hledat poklad. Nečekejte ale žádné Uncharted, tohle je logická hříčka inspirovaná stařičkým Boulder Dashem.
Grafické zpracování neohromí, ale je to promyšlený a poctivý puzzle. Mezi vámi a pokladem je celá řada překážek a pastí, takže musíte promýšlet opravdu každý krok. První levely jsou primitivní. Stačí odtlačit balvany z cesty a je hotovo. Časem se ale přidají i další puzzle mechanismy, jako jsou teleporty a krystaly. Celkem na vás čeká 250 levelů. Prostě ideální hra na dlouhé zimní večery!


 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 325 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.