NORTON

SCORE - PLNÉ HRY | www.score.cz

SCORE 334

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

PLNÉ HRY

THE KEEPSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/macOS.png

Novodobý dungeon-crawler s bonusem.


Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/the keep.jpg

 

Krokovací dungeony stály na počátku herního průmyslu a ne náhodou také „herní kariéry“ nejednoho redaktora SCORE. O to větší radost máme z plné hry The Keep od Cinemaxu, která navazuje na legendy žánru z 90. let, ale zároveň myslí i na nováčky, kteří nemají s dungeon-crawlery žádné zkušenosti. V temných chodbách věže zlého čaroděje Wartyse na vás čeká nejen spousta roztodivných nepřátel, ale také pasti a puzzly.
Hra vyšla původně pro konzoli Nintendo 3DS a PC verze s vylepšenou grafikou následovala s tříletým zpožděním. Jakýmsi pozůstatkem handheldu s dotykovým displejem je souboj na bázi gest. Nestačí jen tak „šmrdlat“ myší a doufat, že záporáka nějak udoláte. Musíte se přesně trefovat do zón, ze kterých se skládá nepřítelovo tělo. Nezvyklým prvkem bude pro mnoho hráčů i runová magie. Získané runy skládáte do mřížky a kouzla vyvoláváte přejetím run ve správném pořadí.
Prostě po všech stránkách zajímavá hra. Navíc je v češtině a s hodnotným bonusem v podobě soundtracku. Album v MP3 formátu najdete po instalaci ve složce hry (Steam\SteamApps\common\The Keep\Soundtrack).


INQUISITOR - DELUXE EDITIONSoubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/windows.png
Luxusní edice luxusního českého erpégéčka.

Soubor: /PLNE HRY/PLNE HRY/inquisitor.jpg

Zatímco The Keep byl navržen po vzoru starých RPG, druhá plná hra Inquisitor JE oním starým erpégéčkem. V dobrém slova smyslu, samozřejmě. Hra vyšla sice v roce 2009, což není zas tak dávno, ale samotný vývoj trval deset let, nemluvě o dalších letech a měsících překladů (přes 5000 stránek textu!) a testování.
Ukecaný příběh si užijete v češtině. Dokonale se tak můžete ponořit do světa, na který dopadl Boží trest. Vy se do toho zpustošeného Ultherst vydáváte jako paladin, kněz nebo zlodějíček, a ujmete se role vyšetřovatele přísné inkvizice. Jak ale s tímto posláním naložíte, je ve výsledku na vás. Podobně jako všechna skvělá RPG, i toto se odvíjí podle rozhodnutí hráče.
Inquisitor je opravdu rozsáhlá a komplexní hra. Sto hodin vám na její pokoření stačit nebude. Čili na dlouhé zimní večery ideální. A až se prokousáte rozsáhlým příběhem, čeká na vás ještě bonus v podobě dvou knih (Revelation of Ezekiel, The Inquisitor), artbook a soundtrack v digitální podobě. Opět zapátrejte v adresáři hry v rámci složky Steamu.

 

KÓD K AKTIVACI HER NAJDETE VE SCORE 334 POD ÚVODNÍKEM!
po jeho zadání do našeho webového 
formuláře získáte aktivační Steam klíče k jednotlivým hrám. Steam klíče je pak nutné uplatnit v softwaru stejnojmenné služby, jejíž instalátor si stáhnete na adrese store.steampowered.com.

Instalace Steamu
Po spuštění instalátoru se proklikáte k pasáži, kde budete vyzváni k vyplnění registračních údajů. Tím „martýrium“ končí, i když někteří uživatelé ještě musejí řešit přepnutí systému do češtiny. Nic složitého: kliknete na záložku Games, v nabídce pak na Settings, Interface a v prvním okénku zvolíte požadovaný jazyk.

Aktivace Steam klíče
Aktivace hry probíhá obdobně: kliknete na záložky Hry a v příslušné nabídce na volbu Aktivovat produkt ve službě Steam. Kód pro hru získáte ze score.cz/ kody. Následně si zvolíte složku, kam hru nainstalovat, a pak už jen čekáte, až se stáhne.

Spuštění
Jakmile je staženo, můžete hrát. Při prvním spuštění se ale většinou dodatečně instalují různé podpůrné knihovny a další programy, bez nichž se hry neobejdou. Celý proces ale netrvá déle než jen pár minut…

 SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.