SCORE - SOUTĚŽ | www.score.cz

SCORE 322

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

SOUTĚŽ

 
logo

SOUTĚŽE VE SCORE #322!

V aktuálním číste našeho/vašeho/jejich ne časopisu máte možnost vyhrát až 8 skvělých cen a nechybí ani tradiční soutěž o roční předplatné! Tak neváhejte a zapojte se.

Soubor: /ESHOP/S322_001_OBALKA2.jpg
 
Že se SCORE vyplatí kupovat pravidelně, to vám ukáže SOUTĚŽ O CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ! Stačí mít poslední tři čísla SCORE (která si můžete i doobjednat tady), zaregistrovat kódy ke stažení plných her z těchto časopisů (tady) a počkat na náš oběžník, který vám přistane v mailu. Co s tím vším dál, to najdete v aktuálním čísle! Na jednoho z vás pak každý měsíc čeká roční předplatné SCORE!

Soubor: /SOUTEZ/1238136-cyberpunk2077-base_16x9.jpg.jpg

Díky SCORE a společnosti CREW můžete vyhrát jednu ze dvou exkluzivních knih Svět hry Cyberpunk 2077, která vás zavede do temné kyber budoucnosti a ještě víc se seznámíte s Nigh City.

Soubor: /SOUTEZ/assassins-creed-valhalla-gameplay.jpg
Dva výhreci si od nás odnesou krabicovou verzi Assassin's Creed Valhalla na PlayStation 4 a Xbox One, kterou do soutěže věnoval Conquest Entertainment.

Soubor: /SOUTEZ/S321_115_SOUTEZ_EBLUE.png
Štědrou nadílku poskytl i výrobce herních periferií E-Blue, díky kterému hrajeme o 3x herní klávesnici Iron Man, 3x herní sluchátka Iron Man a 3x herní sluchátka Avengers Ultron.

Soubor: /SOUTEZ/61O9vjGbtyL._AC_SL1000_.jpg
Jeden výherce si odnese jedinečný all-in-one tower monitor E-Blue SCION 32, který se skládá z 32palcového monitoru s rozlišením 2560×1440, obnovovací frekvencí 60 Hz, odezvou 5 ms a nastavitelným úhlem sklonu. PC skříň si můžete vybavit hardwarem dle vlastních potřeb. Díky stylovému podsvícení skvěle zapadne do každého herního doupěte, a navíc šetří místo. Vše potřebné se nachází v jednom zařízení bez zbytečného tahání kabelů.

Soubor: /SOUTEZ/apps.27631.65664549497403424.83d4eaf.jpg
SCORE a Conquest Entertainment si taky přichystali digitální klíče pro tři výherce, kteří získají Watch Dogs: Legion na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Soubor: /SOUTEZ/jarvis_5f888722498e674ad592f5c2.jpg
Pro kutily, umělce i hospodyňky soutěžíme o unikátní český výrobek 3D SIMO. Dva výherci získají jedinečné 3D pero, které zastane až sedm nástrojů a navíc nasbíral už několik světoivých ocenění.

Soubor: /SOUTEZ/S321_097_SOUTEZ_DESKOVKY.png
Velká vánoční soutěž o deskové a karetní hry, které věnovali ADC Blackfire Entertainment běží i v lednu. Nadchne všechny příznivce společenského hraní s rodinou či přáteli. Vyhrát můžete deskovky Civilizace: Nový Úsvit, Fallout Shelter, Fallout + rozšíření Nová Kalifornie nebo karetní hry Bloodborne a God of War.

Soubor: /SOUTEZ/transformers-battlegrounds-switch-he.jpg
Pro mladší hráče, kteří nemají příliš zkušeností s taktickými strategiemi jsme si společně se Cenega Czech přichystali soutěž o tři digitální klíče Transformers: Battlegrounds na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Hodně štěstí!

SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   PLNÉ HRY   |   SCORE BIO   |   KONTAKT   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.