MARVO - M519
MARVO - HG9022

SCORE - SOUTĚŽ | www.score.cz

SCORE 354

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

SOUTĚŽ

 
logo

SOUTĚŽE VE SCORE 354!

V aktuálním číste našeho/vašeho/jejich ne časopisu máte možnost vyhrát skvělé ceny a nechybí ani tradiční soutěž o roční předplatné! Tak neváhejte a zapojte se.

Soubor: /ESHOP/S352_001_OBALKA.jpgŽe se SCORE vyplatí kupovat pravidelně, to vám ukáže SOUTĚŽ O CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ! Stačí počkat na náš oběžník, který vám přistane v mailu (pokud jste registrováni tady). Co s tím vším dál, to najdete v aktuálním čísle! Na jednoho z vás pak každý měsíc čeká roční předplatné SCORE!


VELKÁ ČTVRTLETNÍ SOUTĚŽ
o kapesní PC ASUS ROG Ally

Se společností ASUS jsme si pro vás připravili nejen recenzi tohohle parádního kousku HW, ale navíc ještě soutěž!

 

V tomto případě soutěž potrvá přesně 3 čísla SCORE během kterých budete mít za úkol najít správnou odpověď na otázku položenou ve SCORE 356, takže jeden z vás v prosinci bude mít moc pěkný dárek pod stromeček!

 SOUTĚŽ ASUS

 

A DALŠÍCH PĚT RŮZNÝCH SOUTĚŽÍ!

 

Ve SCORE 354 rozhodně nemohou chybět soutěže o další parádní ceny! Vyhrajte karetní hru Výbušná koťátka: Recepty na katastrofu, kterou pro vás máme hned pětkrát, jednu knihu The Art of Horizon Forbidden West Deluxe Edition a nebo jednu stavebnici LEGO Star Wars Válečná loď Republiky. Navíc můžete soutěžit o jeden ze tří Diablo komiksů Legendy o barbarovi: Bul-Kathos nebo o jeden ze tří výtisků luxusní sady Domu na Strážném vrchu. Nesmíme zapomenout také na soutěže v rámci naší rubriky Techbox, ve kterém můžete vyhrát jeden ze čtyř balíčků s HW (USB-C HUB s routerem značky D-Link, externí SSD disk s SSD upgrade kitem značky Kingston, klávesnice s myší značky Logitech a bezdrátová sluchátka od stejné společnosti).
Hodně štěstí!


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   E-SHOP   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.