MARVO - M655
MARVO - MIC-06

SCORE - ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL   -   2015 | www.score.cz

SCORE 363

UŽ MÁTE AKTUÁLNÍ ČÍSLO?
Předplatné
Sleduj nás na:  
     

ARCHIV STARŠÍCH ČÍSEL   -   2015

SCORE 252

Co najdete v novém čísle?

V redakci jsme propadli Hearthstone. Blizzard možná nedělá hry, co jsou na první pohled chytré, ale opravdu je to jen zdání. Tento americký kolos dává už od starého Diabla a Warcraftu jasně najevo, že ví, jak dělat prvotřídní, zábavné věci, byť na první pohled mohou vypadat sebeinfantilněji. I já jsem se nad karetní hrou nejdřív ošklíbal, ale stačilo pár partií a už jsem v tom. Není divu, udělat sběratelskou hru pro počítače a tablety dává v době internetu dokonalý smysl a málokdo umí věci dotáhnout do konce tak, jako právě Blizzard. Leden je prý období herního sucha. Možná pro někoho, ale my? Došlápli jsme si na fenomén poslední doby, který hraje každým dnem víc a víc hráčů, uspořádali pro vás turnaj o hodnotné ceny od českého zastoupení Activision Blizzard, připravili pro vás tutoriálový balík pro začátečníky, ukázali jsme ho v akci na DVD a samozřejmě připravili masivní článek o všem, co musíte o této kouzelné hře vědět. A to rozhodně není málo!

Toto SCORE je ale natřískané po více stránkách. Bětka pro vás upletla téma o herních sex symbolech a ruku na srdce, kdo by o této náročné a erudované problematice měl vědět víc než redakční sex symbol, že ano? Tomáš se podíval na to, co nás čeká v roce 2015 a upřímně, vypadá to na zatraceně dobrý rok. Ostatně na str. 50 najdete můj zápis z výletu do Varšavy, kde jsem si přímo v kancelářích studia CD Projekt RED zahrál jako jeden z prvních lidí na světě Zaklínače 3. Inu, čas od času se vyplatí být šéfredaktorem vašeho/našeho/jejich ne časopisu.
 

Kromě nálože recenzí a ZOOMů, mezi nimiž bych chtěl doporučit zejména článek o báječně vypadajícím No Man´s Sky a bezesporu hře měsíce, „chorvatském Portalu“ The Talos Principle, pro vás Dan Krásný znovu zahrál Psychonauts ve snaze připomenout nesmírně originální a dnes již legendární hru od krále adventur Tima Schafera. A Honza Modrák vyzpovídal Adama Konráda, Čecha stojícího za SCORE střílečkou FPSCORE (zahrajte si!), který dnes pracuje pro samotného otce Doomu, jedné z nejslavnějších her všech dob, vizionáře Johna Carmacka. Na leden více než důstojný obsah, není-liž pravda? Tak zábavné čtení!
 

Jan Vrobel, šéfredaktor

 

Obsah časopisu

VELKÉ TÉMA o nejhranější karetní virtuální hře současnosti, Hearthstone od Blizzardu!
ZAHRÁLI JSME SI ZAKLÍNAČE 3! A to přímo v kancelářích CD Projektu RED ve Varšavě!
NĚKDO TO RÁD HORKÉ! Bětka rozebírá herní sex symboly. Hmmm!
ROZHOVOR s Adamem Konrádem aneb od SCORE až do Dallasu.
HERNÍ MANUÁL PRO ROK 2015! Na co se těšit, proč a jak moc?
ZOOM No Man´s Sky, Halo 5: Guardian a Total War: Atilla.
Detailní recenze The Talos Principle, Lara Croft and the Temple of Osiris, Game of Thrones, Warhammer Quest.
Reinstalujeme Psychonauts, hrajeme Warlords of Draenor…
…a samozřejmě mnoho dalšího!


Obsah DVD

PLNÉ HRY: Kompletní edice hry, která dokázala, že virtuální zábava podle filmů může být i úplně skvělá – Batman: Arkham Asylum GOTY edice a s češtinou! Dále přikládáme King´s Bounty: The Legends CZ, El Matador CZ a Men of War: Condemned Heroes. Všechny tituly jsou pro digitální službu Steam!
Od redakce: Archiv SCORE (26 – 30. číslo)
Underground:
90 Seconds Portraits
Atticus VII
Beneath Floes demo
Flipping Point
Information SuperHighway
Mr. Snowman Visits Forbidden Temple
Omni
Platform 31
Screen Head
Squishi
Typefighters

 


SCORE

SCORE je nejdéle fungující herní časopis o počítačových hrách vydávaný v České republice a na Slovensku.

První číslo vyšlo v lednu 1994 a od té doby SCORE úspěšně vychází až do dnešních dnů. Na svých 132 stranách každý měsíc nabízí komplexní přehled toho, co se událo v herním světě, včetně recenzí, rozličných odbornějších i humorněji laděných témat, často exkluzivních rozhovorů a mnoho dalšího. K tomu je navíc vždy přiloženo DVD s plnými hrami, často v digitální formě pro platformu Steam, a dalším atraktivním obsahem.

AKTUÁLNÍ ČÍSLO   |   VYZVEDNI KÓD   |   SOUTĚŽ   |   PŘEDPLATNÉ   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   E-SHOP   |  

Časopis SCORE   -   Copyright ©  OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o.   |   Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.